Македонски | Shqip | English |

Stan pozadi Apolonia banese mbrapa apolonis

Се продава од: struga 10 јул. 21:26 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Број на соби: 3,5
Површина: 70 m2
Локација: Струга
se prodava stan na 1 sprat orientacija jug zapad . 2 spallni , dnevna so kujna golema. izgradena e na 2015 cena po dogovor 071764036
Нема посетени огласи
Кон почеток