Македонски | Shqip | English |

Stan pozadi fakultetot FON

Оглас од претпријатие. Се продава од: Eurogradba Asanoski 09 септ. 15:31 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

-

Број на соби: 3
Површина: 78 m2
Локација: Струга
Se prodava stan 78m2 opremen so 2 kopatila 1 kujna edna spalna soba,decka soba,salon i dnevna
Stanot e na 5 kat pozadi fakultetot FON
Нема посетени огласи
Кон почеток