Македонски | Shqip | English |

Stan vo Ezerski Lozja Struga

Се продава од: faton 24 мар. 23:56 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Број на соби: 2
Адреса: Ezerski LLozja struga
Површина: 61 m2
Локација: Струга
Se prodava stanot na povrsina od 61m2. Stanot e vo prizemje.
Нема посетени огласи
Кон почеток