Македонски | Shqip | English |

XBOX 360

Се продава од: Marjan Solevski 26 јан. 16:30 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го овој производ за 1.500 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

12 000 МКД

Локација: Струмица
Марка: Xbox
Модел: 360
XBOX 360 komplet ne e koristen mnogu i ima 4 igri ( NBA LIVE 2017, Skylanders,Fable i grand thef auto)
Нема посетени огласи
Кон почеток