Македонски | Shqip | English |

Deloven prostor vo Strumica

Се продава од: емил 19 јул. 10:10 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

97 000 ЕУР

Адреса: Никола Тесла 4/1
Површина: 141 m2
Локација: Струмица
Простории : Дуќани и Трафики
Прекрасен деловен простор на атрактивна локација во Струмица лоциран над СВР Струмица на приземје во првата зграда на Жикол изграден 2013 година.
Нема посетени огласи
Кон почеток