Македонски | Shqip | English |

Dukan vo Strumica

Се продава од: Marina Bozova 17 јул. 23:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

64 000 ЕУР

Адреса: Leninova 31
Површина: 32 m2
Локација: Струмица
Простории : Дуќани и Трафики
Se prodava dukan od 32 kvadrati , na Leninova 31, cenata e 64000 evra , za poveke informacii javete se na 070347718
Нема посетени огласи
Кон почеток