Македонски | Shqip | English |

Мagacinski prostor vo Strumica

Се продава од: Gjorgji 21 јул. 20:35 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Адреса: bul. Marshal Tito
Површина: 710 m2
Локација: Струмица
Простории : Магацин
Се продава магацински простор во Струмица, во кругот на старата памучна станица.

1 x 300м2
1 x 260м2 (кон бул. Маршал Тито)
1 x 150м2

Информации на тел: 078 310 560 (Ѓорѓи)
Нема посетени огласи
Кон почеток