Македонски | Shqip | English |

Drveni raftovi ili kadroni

Се продава од: Igor 12 јул. 08:35 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

80 МКД   150 МКД

Локација: Струмица
Производи : Индустриски машини и алати
Se prodavat drveni raftovi visina 2.5m sirina 1m debelina na kadron 6×6cm
Нема посетени огласи
Кон почеток