Македонски | Shqip | English |

POLOVNI CEVI ZA PLASTENICI

Се продава од: ЈАНЕ 21 јул. 12:44 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Струмица
ПРОДАВАМ ЦЕВИ ЗА ПЛАСТЕНИЦИ 1/1 (ЕДЕН ЦОЛ)
ЦРНИ И ПОЦИНКОВАНИ ДЕБЕЛОЅИДНИ

ЦЕНА ПО ДОГОВОР

Нема посетени огласи
Кон почеток