Македонски | Shqip | English |

ALFA ROMEO GIULIETTA 2.0 JTD 140KS-12

Се продава од: Igor 21 јул. 21:24 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 19.290 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

8 890 ЕУР

Година: 2012
Менувач: Рачен
Километража: 160 000 - 169 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црвена
Локација: Струмица
Стил на каросерија:
Марка: Alfa Romeo
Модел: Giulietta
Avtomobilot e donesen od CH🇨🇭🇨🇭
100%REALNI KILOMETRI SO SERVISNI DOKUMENTI
DVA PARA NOVI GUMI I ALUMINIUMSKI BANDAZI
BI-XENON DYNAMIK LED SVETLA
NAVI
TEMPOMAT
I.T.N
SO PLATENI DAVACKI
--------------------------------------FULL OPREMA--------------------------
KAKO VOV
Нема посетени огласи
Кон почеток