Македонски | Shqip | English |

AUDI A4 1.9 TDI

Се продава од: Dimitar 21 јул. 14:40 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 2.600 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

1 200 ЕУР

Година: 1998
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Бугарска
Боја: Сина
Локација: Струмица
Стил на каросерија:
Марка: Audi
Модел: A4
Se prodava Audi A4 1.9 TDI vo odlicna sostojba, napraven kompleten tehnicki pregled. Smeneto ulje i site filtri.
Kolata e na bugarski tabli registrirana do 09.2019 i so platen danok.

Telefon za kontakt 071/395/432 moze i na viber
Нема посетени огласи
Кон почеток