Македонски | Shqip | English |

AUDI A6 3.0 S-Line

Се продава од: Viktor 21 јул. 18:00 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2008
Менувач: Автоматски
Километража: 250 000 - 299 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Струмица
Стил на каросерија:
Марка: Audi
Модел: A6
Се продава Ауди А6 3.0 на мк табли регистрирана со зелен картон нови гуми.
Редовно сервисирана во овластен сервис.
Колата е со највисоко ниво на опрема
S Line надворешен и внатрешен ентериер.


Нема посетени огласи
Кон почеток