Македонски | Shqip | English |

BMW 530d

Се продава од: Saso Вчера 01:26 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2004
Менувач: Автоматски
Километража: 250 000 - 299 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Бугарска
Боја: Црна
Локација: Струмица
Стил на каросерија:
Марка: 5-серии / BMW
Модел: 530
Prodavam bmw 530d zacuvano staklo bez nikakvi maniii.. mozete da go proverite kade sakate smeneto ulje filtri kaisi . Kolata e vo top sostojba pali vozi moze i zamena
Нема посетени огласи
Кон почеток