Македонски | Shqip | English |

BMW 640xd Gran Coupe INDIVIDUAL FULL

Се продава од: Kiril Ristov 21 јул. 13:57 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

54 500 ЕУР

Година: 2014
Менувач: Steptronic / Tiptronic
Километража: 95 000 - 99 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Жолта/Златна
Локација: Струмица
Стил на каросерија:
Марка: 6-серии / BMW
Модел: 640
Se prodava BMW 640 xdrive, Gran Coupe. Na 100,500km realni, servisirana samo vo BMW Sofia.

Dva para bandazi so NOVI gumi, zimski 18ki i letni 20ki. Bandazite se ORIGINAL BMW! Full kasko do 2019

Voziloto poseduva od oprema se i sesto, Individual paket e vnatre a M nadvor. Kupena e na novo Germanija 148,000€!

Slikite zboruvaat :)

Moze zamena so vasa doplata za poevtino vozilo, 1000cc sportski motor ili stan!
Нема посетени огласи
Кон почеток