Македонски | Shqip | English |

Fiat Brava

Се продава од: Bobi Вчера 02:18 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 2.710 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

1 250 ЕУР

Година: 1999
Менувач: Рачен
Километража: 150 000 - 159 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сина
Локација: Струмица
Стил на каросерија:
Марка: Fiat
Модел: Brava
Se prodava Fiat brava 1.9tdi vo ispravna sostojba i zacuvana
Нема посетени огласи
Кон почеток