Македонски | Shqip | English |

Fiat Bravo ILI ZAMENA

Се продава од: Stole 21 јул. 11:29 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2007
Менувач: Рачен
Километража: 180 000 - 189 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Струмица
Стил на каросерија:
Марка: Fiat
Модел: Bravo
SE PRODAVA FIAT BRAVO 1.9 MULTIJET 120KS, 2007G POMINATI 185.000KM SO NAPRAVEN KOMPLET SERVIS.MOZE I ZAMENA
CENA PO DOGOVOR
STOLE 071/239-216
Нема посетени огласи
Кон почеток