Македонски | Shqip | English |

Ford Focus Kabrio cuppe C/C

Се продава од: Igorcho Vasilev 20 јул. 23:46 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 18.440 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

8 500 ЕУР

Година: 2009
Менувач: Рачен
Километража: 170 000 - 179 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Странска
Боја: Сина
Локација: Струмица
Стил на каросерија:
Марка: Ford
Модел: Focus
Kolata e vo odlicna sostojba,so ful oprema. Ima senzor za parkiranje,tempomat,ladilnik vo fiokata,greac na shofershajbna-avtomatski,palenje i gasenje na kopce,svetla ksenon,kozen enterier,fabricka navigacija. Kolata e na Germanski tabli i se naoga vo Germanija. Za podetalni informacii na telefon 079 296 747 (Igor),povici se primat posle 17:30.
Нема посетени огласи
Кон почеток