Македонски | Shqip | English |

Ford Focus

Се продава од: Igor 12 јан. 09:21 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 5.420 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

2 500 ЕУР

Година: 2003
Менувач: Рачен
Километража: 190 000 - 199 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Бела
Локација: Струмица
Стил на каросерија:
Марка: Ford
Модел: Focus
Se prodava Ford focus vo ispravna sostojba registriran cela godina osiguran cela godina
Нема посетени огласи
Кон почеток