Македонски | Shqip | English |

Ford Fokus

Се продава од: Igor 12 јул. 08:35 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 3.910 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

1 800 ЕУР

Година: 2003
Менувач: Рачен
Километража: 190 000 - 199 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Бела
Локација: Струмица
Стил на каросерија:
Марка: Ford
Модел: Focus
Se prodava Ford focus moze I zamena
Нема посетени огласи
Кон почеток