Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz A 180 2.0cdi -05

Се продава од: Trajco 21 јул. 01:21 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 9.980 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

4 600 ЕУР

Година: 2005
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Струмица
Стил на каросерија:
Марка: А-класа / Mercedes-Benz
Модел: A 180
Se prodava Mercedes A180 2.0cdi 2005 god registriran so kompleten servis 6 stepen menuvac
Нема посетени огласи
Кон почеток