Македонски | Shqip | English |

RENAULT MEGANE 1.9 DCI 130KS -09

Се продава од: Igor 21 јул. 20:48 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 12.580 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

5 800 ЕУР

Година: 2009
Менувач: Рачен
Километража: 160 000 - 169 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сина
Локација: Струмица
Стил на каросерија:
Марка: Renault
Модел: Megane
Avtomobilot e donesen od CH🇨🇭🇨🇭
100% realni kilometri servisna istorja
Vo besprekorna sostojba
Dve karticki
So plateni davacki
077 725 333
Нема посетени огласи
Кон почеток