Македонски | Shqip | English |

Suzuki Alto

Се продава од: Daniel 20 јул. 23:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 1.840 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

850 ЕУР

Година: 1996
Менувач: Рачен
Километража: 180 000 - 189 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Сина
Локација: Струмица
Стил на каросерија:
Марка: Suzuki
Модел: Alto
SE prodava Suzuki alto 1.1 2 novi gumi so al bandazi regestirano cela godina novi amontizeri poveke informaci Na tell 078297627 poz
Нема посетени огласи
Кон почеток