Македонски | Shqip | English |

VW CC 2.0 Tdi Bluemotion

Се продава од: Cc Вчера 00:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

22 000 ЕУР

Година: 2015
Менувач: Рачен
Километража: 120 000 - 129 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Бела
Локација: Струмица
Стил на каросерија:
Марка: VW Volkswagen
Модел: CC
Prv gazda
Vo odlicna sostojba
Bez zameni
Нема посетени огласи
Кон почеток