Македонски | Shqip | English |

Termoking kombe Mercedes-Benz Sprinter

Се продава од: Иван 20 јул. 15:22 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 12.800 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

5 900 ЕУР

Локација: Струмица
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: Mercedes-Benz
Модел: 26-31
Се продава комбе Мерцедес Спринтер 315 Термокинг.
Произведено 2006 година - 271 500 км
Нема посетени огласи
Кон почеток