Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz Sprinter 519

Се продава од: kire Вчера 20:24 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

14 500 ЕУР

Локација: Струмица
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: Mercedes-Benz
Модел: Sprinter
mercedes 519 cdi 2010g proizveden sandukot pozadi e dolg 4.3 sirok 2.2 visina 2.4 ima klima, greaci na 2 sedista, tempomat, tapograf, rampa koja diga 750kg, kuka pozadi moze zamena so pomalo tovarno vozilo
Нема посетени огласи
Кон почеток