Македонски | Shqip | English |

Kuka vo Strumica

Се продава од: Лиле 21 јул. 09:24 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Број на соби: 10
Број на спратови: 2 спрат
Греење: Централно
Локација: Струмица
Kukata se naoga na Mladinska 248. Cena po dogovor
Нема посетени огласи
Кон почеток