Македонски | Shqip | English |

Plac na super lokacija

Се продава од: Goran 21 јул. 22:26 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

147 600 ЕУР

Површина: 3960 m2
За живеалиштето: Плац, Асвалт, Дозвола за градење
Локација: Струмица
se prodava plac na super lokacija,na izlezot od Strumica kon s.Dabile,na 200metri posle benzinskata pumpa Lukoil na samiot pat.
cena 42€m2
Нема посетени огласи
Кон почеток