Македонски | Shqip | English |

Plac od 3300m2 vo Strumica

Се продава од: goran 21 јул. 22:38 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

132 000 ЕУР

Адреса: plac od 3300m2
Површина: 3300 m2
Локација: Струмица
se prodava plac od 3300 na patot kon Skopje,placot se naoga na 200 metri posle benzinskata pumpa Gama Oil,markica za gradba P+1
1000m2 prizemje i 1000m2 sprat
cena 40€m2
Нема посетени огласи
Кон почеток