Македонски | Shqip | English |

Alfa Romeo 166

Се продава од: Toni 20 јул. 23:48 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2000
Менувач: Рачен
Километража: 100 000 - 109 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Бугарска
Боја: Црна
Локација: Босилово, Струмица
Стил на каросерија:
Марка: Alfa Romeo
Модел: Alfa 166
Za delovi cena po dogovor
Нема посетени огласи
Кон почеток