Македонски | Shqip | English |

Nissan Interstar

Се продава од: Nikola 11 фев. 20:50 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Босилово, Струмица
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: Nissan
Модел: Interstar
Kombe 2009 i Mercedes C240 vo besprekorna sostojba uvezeni od CH.
Нема посетени огласи
Кон почеток