Македонски | Shqip | English |

TRAKTOR IMT 539

Се продава од: Ljupce 19 авг. 18:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 10.850 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

5 000 ЕУР

Локација: Босилово, Струмица
Возила : Трактори
Марка: IMT
Модел: 539
Generalen remont
Novi gumi
Cenata ne e fiksna.
Нема посетени огласи
Кон почеток