Македонски | Shqip | English |

Deloven prostor od 220m2 vo Novo Selo

Се продава од: Невенка 03 јан. 17:34 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Површина: 220 m2
Локација: Ново Село, Струмица
Простории : Друго
Се продава деловен простор од 220 м2 во самиот центар на Ново Село. Објектот е погоден за секаква намена.
Нема посетени огласи
Кон почеток