Македонски | Shqip | English |

Se izdava deloven prostor so dvor sloboden od Maj

Се продава од: Миле 10 мар. 14:46 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Адреса: 10 septemvri br1
Површина: 1000 m2
Локација: Ново Село, Струмица
Простории : Друго
Се издава деловен простор со двор локација Ново село на влезот
повеќе информации inbox
или на 070 751 216
Нема посетени огласи
Кон почеток