Македонски | Shqip | English |

Peugeot 307 Itno

Се продава од: ilija Вчера 02:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 2.820 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

1 300 ЕУР

Година: 2002
Менувач: Рачен
Километража: 190 000 - 199 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Бугарска
Боја: Сива
Локација: Ново Село, Струмица
Стил на каросерија:
Марка: Peugeot
Модел: 307
avtomobilot e vo odlična sostojba climatronic. gumi zimski rezerva komplet so orginal bandazi peugeot .vufer so pojačalo.
Нема посетени огласи
Кон почеток