Македонски | Shqip | English |

Traktor SAME 90 LEOPARD TURBO

Се продава од: Gorgi 19 авг. 19:34 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 14.970 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

6 900 ЕУР

Локација: Ново Село, Струмица
Возила : Трактори
Марка: Same
Модел: 75
Traktoro e vo odlicna vozna sostojba. Registriran avgust 2017. 6900 € so moznost za dogovor.
Нема посетени огласи
Кон почеток