Македонски | Shqip | English |

Mebel

Се продава од: Despina 12 фев. 00:11 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го овој предмет за 2.500 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

20 000 МКД

Локација: Струмица
Опрема : Кревети и Мебел за спални соби
Se prodava komplet detska soba so dva plakari, dva kreveti, biro,i masicka
Нема посетени огласи
Кон почеток