Македонски | Shqip | English |

Deloven prostor od 43m2 vo Strumica

Се продава од: Danche 09 јун. 08:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Површина: 43 m2
Локација: Струмица
Простории : Дуќани и Трафики
се продава деловен простор 43 квадрати
Нема посетени огласи
Кон почеток