Македонски | Shqip | English |

SET TEGOVI OD 20 kg VO BIDIFIT ne se puneti so c

Оглас од претпријатие. Се продава од: BidiFit Prodavnica 20 фев. 17:04 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

2 500 МКД   7 990 МКД

Локација: Струмица
Опрема : Фитнес/Вежбање


NA RASKRSNICATA PRED DRZAVNA BOLNICA
UL.ZELEZNCKA (SEGA JORDAN MIJALKOV) BR.2
masaza
Нема посетени огласи
Кон почеток