Македонски | Shqip | English |

4 NOVI FABRICKI AUDI FELNI 17

Оглас од претпријатие. Се продава од: Есона-ЕС 16 јун. 20:54 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

350 ЕУР   400 ЕУР

Локација: Струмица
Опрема : Гуми и Бандажи
Se prodavaat 4 novi neosteteni Audi Felni 17''
Koristeni se samo ovaa zimska sezona, od Septemvri do 1vi April.
Slikite se od bandazite
EKSTRA CENA!
Kontakt: 077 858 249
Нема посетени огласи
Кон почеток