Македонски | Shqip | English |

Audi S8 qwatro 4.2

Се продава од: Marko 13 септ. 18:10 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 3.910 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

1 800 ЕУР

Година: 2002
Менувач: Автоматски
Километража: 150 000 - 159 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Странска
Боја: Сива
Локација: Струмица
Стил на каросерија:
Марка: S-модели / Audi
Модел: S8
se prodava audi s8 povolno
kolata e ostetena vo soobrakajka , donesena e od svajcarija so realna kilometraza 150000-159999
Нема посетени огласи
Кон почеток