Македонски | Shqip | English |

BMW 320d Automatic FULL OPREMA

Се продава од: Zika 23 авг. 18:10 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 17.140 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

7 900 ЕУР

Година: 2005
Менувач: Автоматски
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Струмица
Стил на каросерија:
Марка: 3-серии / BMW
Модел: 320
320d Avtomatik
Naj full oprema sto postoi za ovoj model
Servisirano vo ovlasten servis i mnogu zacuvano
2 para bandazi so gumi
Zimski : 16 inci bandazi Pirelli Sottozero Runflat
Letni : 17 inci Hankook ventus prime 2

Za poveke informacii na telefon
075-495-741
Нема посетени огласи
Кон почеток