Македонски | Shqip | English |

BMW 320d & BMW 316

Се продава од: Slobodan 11 фев. 16:45 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 4.560 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

2 100 ЕУР

Година: 2001
Менувач: Рачен
Километража: 250 000 - 299 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Бугарска
Боја: Сива
Локација: Струмица
Стил на каросерија:
Марка: 3-серии / BMW
Модел: 320
Се продаваат BMW 320d i BMW 316 редовно сервисирани со целосна опрема, инфо за контакт 075 466 159
Нема посетени огласи
Кон почеток