Македонски | Shqip | English |

BMW 325 Coupe

Се продава од: vane 12 фев. 00:11 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

9 999 ЕУР

Година: 2008
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сина
Локација: Струмица
Стил на каросерија:
Марка: 3-серии / BMW
Модел: 325
Se prodava BMW 325 Coupe 2008, 3.0 motor so 197 hp i 145kw. Registriran do letoto so komplet novi zimski gumi i letni so bandazi. Top sostojba poveke info na 070228175
Нема посетени огласи
Кон почеток