Македонски | Shqip | English |

BMW 530 d full oprema

Се продава од: Deni 11 фев. 22:14 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 7.590 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

3 500 ЕУР

Година: 2001
Менувач: Автоматски
Километража: 300 000 - 349 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Струмица
Стил на каросерија:
Марка: 5-серии / BMW
Модел: 530
Kolata e vo odlicna sostojba...ful oprema...redovno servisirana...novi gumi...kozen enterier..avto pilot...dupli stakla...vebasto...greaci na sedista...masazeri na sedista...roletni na zadni stakla...elektricni ogledala...TOP SOSTOJBA!!!
Нема посетени огласи
Кон почеток