Македонски | Shqip | English |

FORD TOURENO 2.0 TDCI NA REALNI 85000KM

Се продава од: Igor 23 авг. 17:01 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2011
Менувач: Рачен
Километража: 80 000 - 84 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Бела
Локација: Струмица
Стил на каросерија:
Марка: Ford
Модел: Tourneo
FORD TOURENO CONECT 2.O TDCI Avtomobilot e vo besperekorna sostojba,uvezen od CH na realni 85000km so kompletna servisna dokumentacija i cisto novi gumi so plateni davacki.....
OPREMA:
Klima,greaci na predna sofersajbna
Centralno zaklucuv so dalinsko i 2 kluca
Elektricni retrovizori i prozori
Radio cd Sony,Navi Garmin....I.T.N
BEZ ZAMENI!!!! TEL 077-725-333
Нема посетени огласи
Кон почеток