Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz E 220 CDI

Се продава од: Goran Stefanov 19 авг. 16:42 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

16 990 ЕУР

Година: 2010
Менувач: Автоматски
Километража: 160 000 - 169 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Бела
Локација: Струмица
Стил на каросерија:
Марка: E-класа / Mercedes-Benz
Модел: E 220
Voziloto e vo perfektna sostojba,so ful oprema i site plateni davacki so registracija,uvezeno e od CH i e kako od salon
Нема посетени огласи
Кон почеток