Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz Sprinter 315 CDI patnicko

Се продава од: Kire Вчера 01:57 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Струмица
Возила : Патнички возила
Стил на каросерија:
Марка: Mercedes-Benz
Модел: Sprinter
Kombeto e original fabricko proizvedeno 2009 god doneseno od danska so komplet servis bez denar vlozuvanje vo nego
Нема посетени огласи
Кон почеток