Македонски | Shqip | English |

DAF DAF HLADNACA SITE VO TOP SOSTOJBA

Се продава од: dragan Денес 13:23 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Струмица
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: DAF
Модел: XF
SE PRODAAVAT DAF XF460 2008GOD EURO 5..+ DAF XF460 2009GOD EURO 5 I DVATA SE SO 80%GUMI BRIDGESTONE SERVISIRANI SSO NOVI TURBINI LAMELA I DR ZA POVEKE JAVETE SE KE VI OBJASNAM SE.MOZE 50% UCESTVO DRUGO NA ISPLATA MOZE ZAMENA ZA KOLA DZIP PLUS DOPLATA!! HLADCA SMITS SO MAXIMA 1300 SO 9100h dupli stok so moznost za 66 eur paleti da se tovara
Нема посетени огласи
Кон почеток