Македонски | Shqip | English |

AKCIJA NA MOTOKULTIVATOR OKAY SO KOMPLET OPREMA

Оглас од претпријатие. Се продава од: Najk Prom DOOEL 05 фев. 14:07 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

24 900 МКД

Локација: Струмица
Возила : Мотокултиватори
➥➥➥ НЕВЕРОЈАТНА И НАЈПОВОЛНА ЦЕНА НА НАЈПРОДАВАНИОТ МОТОКУЛТИВАТОР ВО МАКЕДОНИЈА OKAY NP - 75 СЕГА СО АКЦИСКА ЦЕНА ОД 24,900 ден. СО КОМПЛЕТНА ОПРЕМА И БЕСПЛАТНА ДОСТАВА !!!

📞 072-261-251 / 075-468-450 / 075-468-397 / 034-523-513

Со купување на овој мотокултиватор добивате комплет гратис опрема :

☑ Метални тркала од најновиот модел.
☑ Браздач кој се регулира широчина на бразда и висина на браздење.
☑ Плуг кој се регулира.
☑ Фрези кои се регулирааат од 40 до 100cm.
☑ Гумени тркала со опција за регулирање на ширината.
☑ Кука за приколка.
☑ 12 месеци гаранција.

Карактеристики на Мотокултиваторот:

➡ Eкономичен и ергономичен бензински мотор со моќност од 7 коњски сили.
➡Јака трансмисија
➡ Широчина на фрезирање 20-100 cm
➡ Тип на ножеви на фрезата - 3x4(12) ножеви на лева и десна страна вкупно 24 ножеви
➡ Длабочина на фрезирање 10-15 cm
➡ Потрошувачка на гориво 400ml на 1 час
➡ Тежина 70 кг

Мотокултиватор OKAY модел NP - 75 е со економичен и егрономичен бензински четирикратен мотор со моќност од 7KS. Мотокултиваторот е лесен, тивок и многу ефикасен, едноставен за ракување. Совршен мотокултиватор за стопани со големи барања кои се грижат за животната средина како и за напредување кон подобри резултати. Мотокултиваторот OKAY модел NP - 75 е меѓу најдобрите мотокултиватори од неговата категорија произведени досега. Тростепенскиот менувач (две брзини напред и една назад), достапноста спецификациите и контролата го прават лесен за ракување и транспорт.

НАЈК ПРОМ е генерален увозник на светски познатиот и реномиран италијански бренд OKAY Ekonomic кој е специјализиран за производство на мотокултиватори, агрегати за струја, моторни пумпи, моторни косачки, тримери како и секако вид на бензински и дизел мотори.
Целосната логистика, презентација на производот и поддршка се на наша страна како и гаранција за квалитетот во гаратниот рок и вон него.

НИСКИ ЦЕНИ, ВИСОК КВАЛИТЕТ !!!
НАЈК ПРОМ с.Дабиле - Струмица

web: najkprom.com.mk
fb: https://www.facebook.com/NAJKPROMDOOEL

Лидер во регионот за земјоделската механизација кој е секогаш на ваша страна.
Нема посетени огласи
Кон почеток