Македонски | Shqip | English |

Kuka vo Strumica

Се продава од: Cvetko Pandeliev 11 фев. 14:16 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Број на соби: > 10
Адреса: Kiro Abrasev 95
Површина: 350 m2
Број на спратови: 3 спрат
Греење: Дрва
Локација: Струмица
https://www.google.com/maps/@41.42797,22.6469256,3a,75y,134.94h,104.33t/data=!3m6!1e1!3m4!1sizWYOrCCgTxiv1xdUBqENw!2e0!7i13312!8i6656

Куќа во близина на централното градско подрачје, во близина на две училишта, пазар, градинка.Со сопствен двор, со можност за адаптација и на деловен простор во приземјето.
Нема посетени огласи
Кон почеток